Share

IBV

Especificações

Aplicação: Comercial/Municipal
Tamanho: 1" (25 mm); 1½" (40 mm); 2" (50 mm); 3" (80 mm)
Vazão: 0,06 a 68 m³/h
Vazão: 0,4 a 1135 l/min
Get Hunter
Najwyższej jakości mosiężne elektrozawory zostały zaprojektowane dla wymagających obszarów miejskich
Zbudowane z solidnego mosiądzu, co wiąże się wieloletnim bezproblemowym działaniem w każdych warunkach atmosferycznych, IBV jest zaworem stworzonym do ekstremalnych warunków pracy na obszarach miejskich.  Charakterystyczne mosiężne obudowa i pokrywa – zbudowane do ciągłej pracy przy ciśnieniu do 15 barów – zawór IBV wyróżnia się wytrzymałym, wykonanym ze stali nierdzewnej trzonem, umożliwiającym regulację przepływu.
IBV został zaprojektowany przy pomocy całkowicie nowych rozwiązań przemysłowych charakterystycznych dla zaworów Huntera włączając cewki i membrany. Regulator ciśnienia Accu-Sync (utrzymujący ciśnienie na stałym poziomie) oraz system Filter Sentry TM (utrzymujący zawór, dzięki filtrowi siatkowemu, wolnym od zabrudzeń znajdujących się w wodzie odzyskiwanej lub ze stawu) - w połączeniu dają wysoki stopień niezawodności.
Trwała obudowa pozwala na pracę przy niezwykle wysokim ciśnieniu. IBV jest produktem niezawodnym i rzetelnym, znakomicie sprawdzającym się w ciągu wielu lat użytkowania.
 

Product Tabs